Київський технікум готельного господарства

 
У папці
Навчання : ВУЗи Києва : Державні ВУЗи Києва : Училища, технікуми, коледжі
Адреса
02192, вул. Генерала Жмаченка, 26
Телефон
(044) 543-87-61; 549-18-00; 549-17-46
Web
http://www.ktgg.kiev.ua
E-mail
ktgg@ukr.net
 

Додаткова інформація:
Вищий навчальний заклад - Київський технікум готельного господарства створений наказом Міністерства вищої і середньої спеціальної освіти УРСР від 5 травня 1977 р. № 134.

Технікум розпочав свою освітню діяльність у 1978 році з підготовки фахівців для туристичної галузі з двох спеціальностей: 1740 „Організація обслуговування в готелях” та 1752 „Організація обслуговування в підприємствах громадського харчування” з переважною орієнтацією на обслуговування іноземних туристів.

Першим директором технікуму був призначений досвідчений працівник в сфері освіти, учасник Великої Вітчизняної війни, історик за фахом Корнійчук Анатолій Васильович.

З першого дня і по теперішній час віддають студентам свої знання і передають багатий життєвий досвід викладач Душинський Филимон Сильвестрович і керівник фізичного виховання Дехтяр Володимир Дмитрович.

Перший випуск молодих спеціалістів відбувся у 1981 році. Серед тих, хто отримав перші дипломи Київського технікуму готельного господарства, Глущенко Валентина Яківна, викладач нашого навчального закладу, спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії організації обслуговування в закладах ресторанного господарства, „Відмінник освіти України”; Мурзіна Наталія Анатоліївна, викладач Інституту туризму федерації профспілок України; Гергуль Алла Іванівна, яка впродовж багатьох років займає відповідальні посади в урядових управлінських структурах туристичної галузі України.

За роки існування технікуму підготовлено десятки тисяч фахівців. Технікум пишається такими його випускниками як: Зіновій Драпак, директор готелю „Тернопіль”, Сергій Чернобай, особистий офіціант колишнього американського президента Білла Клінтона, Тетена Овсієнко, популярна співачка.

В структурі технікуму такі відділень:
Туристичне і готельне обслуговування
Ресторанне господарство
Правознавство
[keyw]Товарознавство і бухгалтерський облік/keyw]

Технікум має достатню матеріально-технічну базу та оснащення. До послуг студентів просторі аудиторії, навчальний ресторан, бар, лабораторії інформатики та комп'ютерної техніки, технології приготування їжі, навчально-виробнича лабораторія "готель "Гостинність" та навчально-виробнича лабораторія "КУТЕП-ТУР", навчальна бухгалтерія, лінгафонні кабінети, актова зала, бібліотека з читальною залою, спортивна зала, стадіон.

Технікум підтримує зв'язки з навчальними закладами Росії, Німеччини, Словаччини, Болгарії, Бельгії, Іспанії, Туреччини та ін.

Також може бути корисним:

Педагогічний коледж імені Макаренка

Радіомеханічний технікум

Технікум електронних приладів

Технікум залізничного транспорту

Технікум менеджменту транспортного будування

 
 


Друк
Училища, технікуми, коледжі
Академії, університети, інститути
   
 
 
 
 

 

  РЕКЛАМА на MoeMisto.com.ua

 

За умови повного або часткового відтворення посилання (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання) на www.moemisto.com.ua є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє точку зору авторів статей та не несе відповідальності за зміст матеріалів, що републікуються.

 
Cтворено: DaVoSe


Раскрутка сайта:
"Открытые Ресурсы"
 
<<
   bigmir)net TOP 100 bigmir)net TOP 100